Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 0:3 (zapis relacji)

Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 0:3 (23:25, 15:25, 22:25)

MVP spotkania: Łukasz Kaczmarek

22:25 Bołądź wyblokowany. Na kontrze skutecznie Taht i koniec meczu. Cerrad Czarni Radom przegrywają 0:3. Nie tak to miało wyglądać. To był ostatni mecz "Wojskowych" w tym sezonie rozgrywany w Radomiu.
22:24 Szalpuk zatrzymany. Piłki meczowe dla Cuprumu. Prygiel coś sprawdza. Decyzja bez zmian.
22:23 Zła piłka do Bołądzia i nasz atakujący zatrzymany.
22:22 Za drugim razem Pupart się nie pomylił.
22:21 Pupart wpadł w siatkę i punkt dla Czarnych.
21:21 Mocna zagrywka Tahta wpada w siatkę.
20:21 Możdżonek w pojedynczym bloku.
20:20 Dobry atak Tahta i jest remis.
20:19 Długa akcja. Żaliński atakował trzy razy, ale w końcu skończył.
19:19 Bołądź po rękach i mamy remis. Cretu coś sprawdza. Decyzja bez zmian.
Czas dla Cuprumu.
18:19 As serwisowy Patryka Szczurka.
17:19 Ponownie zadziałał radomski blok. Taht zatrzymany. Ciągle dwa punkty straty.
16:19 Możdżonek zdobywa ważny punkt dla gości.
16:18 Szlapuk po rękach i już tylko dwa punkty straty.
15:18 Taht zablokowany. Może Czarni jeszcze powalczą?
14:18 Kaczmarek blok-aut
14:17 Bołądź po rękach i punkt dla Cerradu.
13:17 Pupart zaserwował w siatkę.
12:17 Cztery odbicia po radomskiej stronie siatki. Nic dziś nie wychodzi Czarnym.
II przerwa techniczna w trzecim secie.
12:16 Niestety nasz atakujący zaserwował w siatkę.
12:15 Mocne zbicie Bołądzia. Czarni może jeszcze powalczą?
11:15 Kolejna bomba serwisowa Łukasza Kaczmarka. Radomianie przyjęli w sufit
Czas dla Roberta Prygla.
11:14 I kolejny blok gości.
11:13 As serwisowy Łukasza Kaczmarka.
11:12 Szalpuk zablokowany.
11:11 Marcin  Możdżonek zaserwował w siatkę.
10:11 Bołądź kiwnął w aut. Ale Prygiel szuka błędu gości, ale go nie znalazł.
10:10 Szalpuk w aut i mamy remis.
10:9 Długa akcja zakończona blokiem gości.
Przerwa dla gości.
10:8 Zerwany atak Kaczmarka. Czarni mają dwa punkty przewagi.
9:8 Taht serwuje w siatkę
8:8 Możdżonek ze środka.
I przerwa techniczna w trzecim secie
8:7 Bołądź kończy dłuższą akcję.
7:7 Dobry atak gości.
7:6 Bołądź kończy kontrę i Czarni na prowadzeniu.
6:6 Marcu Bohme mocno uderzył w piłkę, ale ta poszybowała na aut
5:6 Taht po ciasnym skosie
5:5 Pupart w siatkę i ponownie mamy remis.
4:5 Szalpuk zablokowany z sytuacyjnej piłki
4:4 Prosty błąd gości i mamy remis. Może jeszcze Czarni wrócą do gry?
3:4 Kolejny punkt dla Cerradu.
2:4 Szalpuk przebił się przez blok.
Czas dla Roberta Prygla
1:4 Techniczny błąd gospodarzy. Źle to wygląda.
1:3 Pupart na kontrze. I goście zaczynają od prowadzenie. Czy Czarni zdołają się podnieść?
1:2 Pupart blok-aut
1:1 Możdżonek serwuje w siatkę.
0:1 Czarni już się cieszyli ze zdobycia punktu, a tymczasem piłka wpadła w ich boisko.

III set

15:25 Tym razem Żaliński w siatkę i koniec seta.
15:24 As serwisowy Żalińskiego. Piłka po kontakcie z taśmą wpadła w boisko po stronie gości.
14:24 La Cavera przedłuża nadzieję Cerradu
13:24 As serwisowy i piłki setowe dla gości.
13:23 Kaczmarek podbity. Niestety La Cavera zablokowany na kontrze.
13:22 Żaliński przebił się przez potrójny blok.
12:22 Nieporozumienie po radomskiej strony siatki. Kolejny punkt dla Cuprumu.
12:21 Długa akcja pada łupem gości. W tej partii chyba już nic się nie wydarzy.
12:20 Kiwka Żalińskiego wpada w parkiet.
11:20 Możdżonek kończy kontrę. Już dziewięć punktów przewagi gości. Grobelny zmienia Szalpuka...
11:19 Niestety Szalpuk też psuje zagrywkę.
11:18 Bohme przekroczył linię 9. metra podczas zagrywki.
Drugi czas dla Roberta Prygla
10:18 Bohme upolował z zagrywki Adama Kowalskiego. Czarni nie mają żadnych argumentów w tym secie.
10:17 Długa akacja. Niestety zakończona autowym atakiem Bołądzia. W jego miejsce na boisku pojawił się Zack La Cavera.
II przerwa techniczna w drugim secie.
10:16 Bohme ze środka.
10:15 Szalpuk pod górę, ale skutecznie.
9:15 Po prostej Łukasz Kaczmarek
9:14 W odpowiedzi skuteczne zbicie Artura Szalpuka.
8:14 Potężny atak gości.
8:13 Bołądź pod górę, ale po drodze piłkę dotknęli goście i punkt dla Czarnych.
7:13 Szczurek zaserwował w siatkę.
7:12 Potężny atak Bartłomieja Bołądzia.
6:12 Możdżonek ze środka.
6:11 Popsuta zagrywka gości.
Czas dla Prygla.
5:11 Bołądź w atu. Ewidentnie nie idzie Czarnym. Ale Prygiel coś sprawdza. Decyzja bez zmian.
5:10 Skutecznie Kaczmarek.
5:9 Tym razem Niemiec zagrał w siatkę.
4:9 As serwisowy Marcusa Bohme
I przerwa techniczna techniczna w drugim secie
4:8 Bołądź zatrzymany. Cztery punkty przewagi gości.
4:7 Kolejny punkt dla gości.
4:6 Artur Szalpuk zatrzymany.
4:5 Niestety po chwili radomski atakujący zaserwował w siatkę.
4:4 Za drugim razem Bołądź już się nie pomylił.
3:4 Bołądź zablokowany. Piłka spadła w sam środek boiska.
3:3 Goście skutecznie na kontrze i już mamy remis.
3:2 Pupart mocno po bloku.
3:1 As serwisowy Czarnych. W roli głównej Michał Ostrowski.
2:1 Dobry atak Daniela Plińskiego.
1:1 Kaczmarek serwuje w siatkę.
0:1 Żaliński zaczyna od autowej zagrywki

II set

23:25 Czarni znów blokowali, ale za drugim razem Kaczmarek się nie pomylił. Pierwszy set pada łupem gości.
23:24 Kaczmarek zatrzymany. Piłka długo leciała w powietrzu i spadła w pomarańczowe.
Czas dla Cuprumu Lubin.
22:24 Daniel Pliński ze środka
21:24 Czarni mieli szansę, ale ostatecznie punkt dla gości.
21:23 Szalpuk po prostej i 21 punkt dla gospodarzy.
20:23 Dobra zagrywka Żalińskiego, ale Pupart zaatakował z szóstej strefy.
20:22 Skutecznie Żaliński i Czarni jeszcze walczą.
19:22 Bohme skutecznie ze środka.
Czas dla gości.
19:21 Punktowa zagrywka Kampy i już tylko dwa punkty straty.
18:21 Zadziałał radomski blok. Ale Cretu coś sprawdza. Punkt dla Cerradu Czarnych Radom.
17:21 Skutecznie Pupart.
17:20 Możdżonek w aut. Przerwana seria Cuprumu.
16:20 I jeszcze złe przyjęcie Cerradu. Na zagrywce Marcin Możdżonek.
16:19 Niestety Wojtek Żaliński ponownie został zatrzymany przez Łukasza Kaczmarka.
16:18 Żaliński zatrzymany i znów goście na dwupunktowym prowadzeniu.
16:17 Pupart po skosie.
16:16 Szalpuk wybija po rękach blokujących
II przerwa techniczna w pierwszym secie.
15:16 Tym razem Bołądź zaserwował w siatkę.
15:15 As serwisowy Bartka Bołądzia i mamy remis.
14:15 Mocny atak Artura Szalpuka dobił się do parkietu.
13:15 Taht wysoko po rękach blokujących. Niestety w obronie nie znaleźli się radomianie.
13:14 Po chwili Niemiec zaserwował w siatkę.
12:14 Bohme ze środka
12:13 Dłuższa akcja zakończona atakiem Żalińskiego, ale goście sprawdzają szukając błędu Czarnych. I go nie znaleźli. Punkt dla Cerradu.
11:13 Grzechnik nie kończy. Na kontrze Taht. Już dwa punkty przewagi Cuprumu.
11:12 Żaliński zablokowany.
11:11 Efektowny atak Kaczmarka i punkt dla gości.
11:10 Podobny błąd Łukasza Kaczmarka.
10:10 Pliński w siatkę.
10:9 W odpowiedzi mocne zbicie Bartka Bołądzia.
9:9 Dobra zagrywka Szalpuka, ale w ataku odnalazł się Keith Pupart, który znalazł dziurę w radomskim bloku.
9:8 Robert Taht zaserwował w aut.
8:8 Taht wygrał walkę na siatce i ponownie mamy remis.
I przerwa techniczna w pierwszym secie.
8:7 Blok Cerradu. Kaczmarek zatrzymany.
7:7 Punktowa zagrywka Bołądzia. Kaczmarek przyjął w trybuny.
6:7 Bołądź mocno w blok i piłka poszybowała na aut.
5:7 Taht po prostej dobił się do boiska.
5:6 Pierwszy atak Artura Szalpuka wpadł w dziewiąty metr.
4:6 Taht skuteczny w ataku
4:5 Pupart zaserwował w siatkę
3:5 Kolejna długa akcja. Zakończona błędem gospodarzy. Nasi zawodnicy wpadli w siatkę.
3:4 Bołądź podbity. Potem Czarni walczyli w obronie, ale nic z tego nie wyszło.
3:3 Mocny serwis Lukasa Kampy, ale piłka ląduje na aucie
3:2 Dwie akcje wcześniej dał się złapać Grzechnik, teraz on odwdzięczył się Marcusowi Bohme
2:2 Żaliński odpowiada mocnym atakiem po skosie
1:2 Grzechnik zablokowany na środku
1:1 Pupart zmieścił się po prostej, choć radomianie zostawili mu niewiele miejsca.
1:0 Wojciech Żaliński doskonale rozpoczyna spotkanie

I set:

Cerrad Czarni Radom: Bołądź, Pliński, Grzechnik, Żaliński, Kampa, Szalpuk, Majstorović (l)

Cuprum Lubin: Kaczmarek, Pupart, Gorzkiewicz, Bohme, Taht, Możdżonek, Rusek (l)

17.55 Zawodnicy Cerradu Czarnych Radom otrzymali gratulację od prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego, który dziękował im sukcesów i promocji miasta w Polsce.
17.55 Rozgrzewka zakończona. Za chwilę początek spotkania.
17.35 Zaczyna się rozgrzewka z piłkami, zatem do naszej relacji wrócimy za kilkanaście minut. Do początku spotkania zostało 25 minut.
17.30 Dzisiejszy pojedynek jest spotkaniem otwierającym rywalizację o miejsce 5. PlusLigi w sezonie 2015/2016. Wyższe miejsce w rozgrywkach zajmie drużyna, która jako pierwsza wygra dwa spotkania. Po dzisiejszym meczu rywalizacja przeniesie się do Lubina, gdzie w przyszły weekend zostanie rozegrany mecz numer dwa i ew. mecz numer trzy.
17.20 Zawodnicy prowadzą "leniwą" rozgrzewkę. A na trybunach pojawili się pierwsi kibice. Do meczu pozostało 40 minut.
17.15 Z hali MOSiR-u wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację z ostatniego domowego spotkania Cerradu Czarnych Radom w tym sezonie PlusLigi. "Wojskowi" na własnym terenie zmierzą się Cuprumem Lubin. Początek spotkania o godz. 18.00

Pełne składy:

Cerrad Czarni Radom: Bartłomiej Bołądź, Michał Ostrowski, Igor Grobelny, Daniel Pliński, Bartłomiej Grzechnik, Wojciech Żaliński, Jakub Zwiech, Adam Kowalski, Lukas Kampa, Patryk Szczurek, Artur Szalpuk, Zack La Cavera, Neven Majstorović.

Cuprum Lubin: Mateusz Malinowski, Łukasz Kaczmarek, Keith Pupart, Adam Michalski, Paweł Rusek, Maciej Gorzkiewicz, Marcus Bohme, Robert Taht, Dawid Gunia, Marcin Kryś, Wojciech Włodarczyk, Szymon Romać, Marcin Możdżonek, Grzegorz Łomacz