Marcowy cykl "Niedziela z tenisem stołowym" zakończony

Marcowy cykl

W niedzielę w sali treningowej IKTS "Broń" Radom odbył się ostatni marcowy turniej w ramach cyklu "Niedziela z tenisem stołowy. Zgromadził on 22 uczestników, w tym trzy kobiety.

W kategorii Open zwycięzcą został Paweł Pietrzyk (Tczów) po finałowej grze wygranej 3:1 z Marcinem Kacperczykiem (Bartodzieje). Trzecie miejsce zajął Ryszard Bogdał ze Skarżyska-Kamiennej, który pokonał 3:0  Janusza Dudzińskiego, radnego z Mogielnicy, który sprawił dużą niespodziankę w grze o wejście do czołowej czwórki eliminując 3:0 jednego z faworytów - Krzysztofa Kobiałkę (Wsola). Na piątej pozycji uplasowała sie drugoligowa zawodniczka Broni Radom - Monika Nogaj, która wygrała 3:1 z Michałem  Sekułą (Brzezinki).

W końcowej klasyfikacji cyklu czterech turniejów marca najlepszym zawodnikiem okazał sie Ryszard Bogdał, który wyprzedził o jeden punkt Pawła Pietrzyka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Monika Nogaj.

3. Monika Nogaj

W czwartym marcowym turnieju w kategorii do lat 16 dominującą rolę odegrali podopieczni Janusza Dudzińskiego, chłopcy z KS "Mogielanka', którzy zajęli trzy czołowe miejsca. W finale Paweł Gawryła pokonał 3:0 swego kolegę Bartosza Kwietniewskiego,a w grze o  trzecie miejsce Krystian Zięba wygrał 3:0 z Jakubem Michalczewskim (Broń)

W końcowej klasyfikacji marcowego cyklu najlepszymi okazali się
zawodnicy z Kazanowa - Adrian Giermasiński przed Jakubem Borsem, natomiast trzecie miejsce przypadło Maciejowi Siarze (Broń). Ekipa z Mogielnicy zapowiedziała udział i atak na czołowe pozycje w kwietniowym cyklu "Niedziela z tenisem stołowym"

3. Maciej Siara

Po ogłoszeniu wyników sklasyfikowani na pierwszych trzech miejscach IV Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsze trojki zawodników w klasyfikacji Cyklu Turniejów Miesiąca Marca, poza dyplomami otrzymali nagrody rzeczowe, przy czym zwycięzca w kategorii Open otrzymał również okazały puchar. Ponadto sześć upominków rozlosowano wśród pozostałych uczestników.

Zarząd IKTS "Broń" zaprasza do licznego udziału w turniejach "Niedziela z tenisem stołowym" w kwietniu - odbędą się one 7, 14, 21 i 28 dnia tego miesiąca.