- Jeżeli sygnalizacje w sąsiedztwie kościoła Świętej Teresy nie będą w najbliższym okresie tymczasowo działały, to nie oznacza to, że się zepsuły. Przerwy będą efektem prac, które mają tu na celu usprawnienie funkcjonowania świateł. Chodzi między innymi również o to, aby w przyszłości zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii tych sygnalizatorów – czytamy w komunikacie na stronie MZDiK.
Wszyscy uczestnicy ruchu muszą być przygotowani na występujące przez pewien okres utrudnienia w ruchu drogowym w tym rejonie. Apelujemy zatem do kierowców, pieszych i rowerzystów o zachowywanie szczególnej ostrożności. Na czas występowania przerw w działaniu sygnalizacji świetlnej MZDiK sugeruje wybieranie innych wariantów tras. W komunikacie MZDiK czytamy: Ulice Limanowskiego oraz Maratońską łączy Dębowa (za cmentarzem rzymskokatolickim). Pomiędzy Limanowskiego a 1905 Roku można przemieszczać się przez Mariacką i Młodzianowską, Tytoniową albo Obrońców, a pomiędzy Limanowskiego a Maratońską (po stronie zalewu) przejazd jest możliwy Suchą, Kosowską i Dębową lub przez Stasieckiego.
O planowanych utrudnieniach poinformowana została także radomska policja.

![Suski rozsierdzony na sejmowej komisji. "Z debilami pracować nie można. Do widzenia, debile" [WIDEO] Suski rozsierdzony na sejmowej komisji. "Z debilami pracować nie można. Do widzenia, debile" [WIDEO]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-suski-rozsierdzony-na-sejmowej-komisji-z-debilami-pracowac-nie-mozna-do-widzenia-debile-1766071052.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze