Weselne atrakcje – stół wiejski
Aby stworzyć niezapomnianą atmosferę, wiele par zastanawia się nad dodatkami w postaci wiejskiego stołu, candy baru, czekoladowej fontanny czy barmana serwującego drinki. Zdecydowana większość wybiera stół wiejski, który od kilku lat pojawia się na polskich weselach. Stół wiejski stał się już tradycyjną atrakcją polskich wesel, która cieszy się popularnością wśród smakoszy tradycyjnego, swojskiego polskiego jadła, a wielu gości nie wyobraża sobie bez niego zabawy. Wydaje się być także obowiązkowym elementem przyjęcia w swojskim stylu, jak również międzynarodowego wesela. Dzięki niemu zagraniczni goście mają okazję spróbować specjałów starodawnej kuchni polskiej i rozsmakować się w naszej tradycji.
Niecodzienną, choć dość popularną, atrakcję weselną stanowi pieczone prosię, zwłaszcza dla koneserów pieczonej wieprzowiny. Ten staropolski specjał podnosi prestiż każdej uroczystości. Wyśmienicie prezentuje się nie tylko na weselach, ale także podczas bankietów, komunii, urodzin oraz imprez plenerowych. Zakład Masarski KRAWCZYK przygotowuje i piecze prosię tradycyjnymi metodami z użyciem naturalnych składników, dzięki czemu potrawa zachwyca wszystkich gości.
Co powinno znaleźć się na wiejskim stole?
Kiedy decydujemy się na stół wiejski musimy wybrać produkty, które się na nim pojawią. Zazwyczaj są to regionalne wędliny: kiełbasa, szynka, kaszanka, pasztetowa, smalec ze skwarkami, boczek, pasztet, salceson, szynka z kością, chleb na zakwasie, ogórki małosolne lub kiszone oraz wiele innych wyrobów przygotowywanych zgodnie z życzeniem państwa młodych. Wszystko to od lokalnych producentów i dostawców, przygotowane z najwyższej jakości surowców i naturalnych przypraw. Zakład Masarski KRAWCZYK przygotowuje specjalne stoły wiejskie na indywidualne zamówienia. Stół wiejski można skomponować w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór mięs i wędlin regionalnych.
Na stole dodatkowo podawane są swojskie alkohole np. bimber, śliwowica, owocowe nalewki, dania ciepłe, jak: bigos, żurek czy gulasz, a także dodatki do mięs: chrzan, musztarda itd. Tak przygotowany kącik z tradycyjnymi produktami cieszy się dużym zainteresowaniem, a goście okupują go niemal przez całe wesele.
Do jakiej sali pasuje stół wiejski?
Tradycyjny stół wiejski idealnie pasuje do wesel organizowanych w karczmach, stodołach, na salach urządzonych w tradycyjnym klimacie czy w górskich restauracjach. To ważne, aby ta atrakcja pasowała do koncepcji przyjęcia. Stół wiejski od Zakładu Masarskiego KRAWCZYK może przybrać różne formy. Może to być tradycyjny drewniany stół z dachem. Dla osób, które zdecydowały się na przyjęcie w nowoczesnym stylu lub na wystawnej sali firma posiada ofertę wiejskich stołów we współczesnym wydaniu. Warto wtedy wpleść na sali kilka dekoracyjnych elementów, jak np. drewniane świeczniki, ozdoby z pnia, szyszki poukładane w kilku miejscach na sali, drewniane winietki czy inne ozdoby w stylu rustykalnym.
Ile kosztuje stół wiejski?
Cena uzależniona jest od rodzajów i liczby zamawianych produktów, dekoracji czy odległości. Im będzie bogatszy w wiejskie smakołyki, tym kwota będzie wyższa. Warto skontaktować się z przedstawicielem ZM KRAWCZYK, który po zbadaniu potrzeb młodej pary przygotuje wycenę.
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 512 981 381, e-mail: [email protected].
Odwiedź nas na: www.krawczyk.net.pl
Więcej informacji - TUTAJ.