Broń Radom wygrała z Victorią Sulejówek. Mecz przerwany na niemal dwie godziny!

Przed tym spotkaniem to radomianie uchodzili za faworyta. Podopieczni Mateusza Dudka większość punktów zdobyli grając na własnym terenie. Broń po raz kolejny pokazała, że dobrze czuje się w roli gospodarza. Bramka otwierająca wynik padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Piłkę w siatce umieścił Dmytro Baszłaj. Gospodarze schodzili na przerwę z prowadzeniem. Po zmianie stron, w 68. minucie rezultat podwyższył Sebastian Kobiera, który wykorzystał rzut karny.

Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry sędziowie przerwali mecz ze względu na bardzo grząską murawę spowodowaną opadami deszczu. Ostatecznie spotkanie zostało wznowione po... niemal dwóch godzinach. W doliczonym czasie gry gola dla Victorii zdobył Bartosz Jankowski.

Finalnie Broń Radom wygrała z Victorią Sulejówek 2:1 odnosząc trzeci ligowy triumf w aktualnym sezonie.

Obecnie radomska ekipa zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 12. punktów. Kolejny mecz Broń rozegra na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok. Ten pojedynek odbędzie się 22 września (niedziela) o godz. 12.

Broń Radom - Victoria Sulejówek 2:1 (1:0)
Bramki: Dmytro Baszłaj 45+2', Kobiera 68' - Jankowski 90'.