Polska przegrała z Macedonią Północną w meczu reprezentacji U21

Niekwestionowanymi faworytami tego spotkania byli Polacy, którzy dobrze weszli w mecz. Poza kilkoma niegroźnymi kontrami Macedończyków to podopieczni Adama Majewskiego kontrolowali grę. Biało-czerwonym brakowało dokładnego podania w ostatniej tercji boiska. Ofensywne zaciągi gości kończyły się natomiast niecelnymi próbami. Bardzo ładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Filip Marchwiński. Strzał został jednak wybroniony przez Marko Alchevskiego. Polacy dużo akcji konstruowali w ataku pozycyjnym. W 36 minucie z półwoleja prosto w bramkarza trafił Tomasz Pieńko. Gdy w 44 minucie wydawało się, że to gospodarze są bliżej zdobycia bramki to po stracie piłki w środkowym sektorze boiska atak wyprowadzili Macedończycy. Seria błędów w obronie doprowadziła do tego, że piłkę do siatki z kilku metrów wpakował Mario Ilievski. Goście sensacyjnie prowadzili 1:0 do przerwy.

Druga część gry rozpoczęła się fatalnie dla reprezentacji Polski. Kilka chwil po rozpoczęciu drugiej połowy korzystny dla siebie wynik podwyższyli goście. W 46 minucie na 2:0 trafił Luka Stankovski. Przewaga biało-czerwonych nie dawała im łupów w postaci bramek. Bardzo dobre okazje mieli Klimek i Marchwiński lecz nie potrafili należycie ich wykończyć. Goście umiejętnie oddawali Polakom piłkę, ale nic sobie z tego nie robili. Młodzieżowa reprezentacja Polski miała w tym meczu bardzo dużo rzutów rożnych, lecz żadnego z nich nie potrafili zamienić na bramkę. Po wielu próbach gospodarze załapali kontakt z przeciwnikami. W 85 minucie bramkarza Macedończyków ładnie minął Karol Borys, który z łatwością strzelił do pustej bramki. Biało-czerwoni obudzili się w tym meczu zdecydowanie za późno i przegrali 1:2.

Polska - Macedonia Północna 1:2 (0:1)
Bramki: Borys 85' - Ilievski 44', Stankovski 46'.