banner POP GYM

Godz. 19:54

Z rozśpiewanego i roztańczonego stadionu przy ul. Struga żegna się z Państwem Łukasz Kościelniak! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje ze spotkań Radomiaka Radom!

90+3'

KONIEC SPOTKANIA! Radomiak Radom w pięknym stylu zrehabilitował się za ubiegłotygodniową porażkę z Lechią Gdańsk. "Zieloni" zagrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie i wysoko rozbili bezradną Koronę 4:0. Trzeba przyznać, że ten wynik to i tak najmniejszy wymiar kary!

90+2'

Marcel Pięczek z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne, ale uderzenie jednego z jego kolegów było niecelne.

90+2'

Zółta kartka dla Leandro.

90+'1

Rzut rożny dla Korony, piłka spadła pod nogi jednego z graczy gości, który zdecydował się na strzał. Na szczęście był niecelny.

90'

Sędzia doliczył co najmniej trzy minuty.

89'

8555 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie.

88'

Strzał Konrada Matuszewskiego, ale wprost w Kikolskiego.

84'

Żółty kartonik dla Nagamatsu.

84'

Podwójna zmiana w Radomiaku! Schodzi Rossi oraz Rocha, w ich miejsce Radosław Cielemęcki oraz Chico Ramos, który wraca po bardzo ciężkiej kontuzji.

79'

Ostatnia zmiana w Koronie. Na boisku pojawił się Dominick Zator

79'

Żółta kartka dla Rochy za zdjęcie koszulki.

79'

HAT-TRICK LEONARDO ROCHY!!!! Peglow zagrywa do Zimovskiego, ten wykłada piłkę Rochy, który nawinął defensora gości i strzałem po długim słupku pokonał bezradnego Dziekońskiego!

78'

Faul w środku boiska, żółtą kartką upomniany Jordao.

76'

Zmiana w Radomiaku. Schodzi Grzesik, w jego miejsce Guilherme Zimovski.

75'

Z dystansu mocny strzał Nagamtsu, ale pewnie łapie Kikolski.

74'

Na boisku niewiele się obecnie dzieje. Radomiakowi się nie spieszy, a Korona nie ma pomysłu, jak zagrozić bramce Kikolskiego.

69'

Dwie zmiany również w Koronie. Na boisku meldują się Shuma Nagamatsu oraz Danny Trejo, zmieniając Dalmau oraz Remacle'a.

68'

Podwójna zmiana w Radomiu. Schodzą Donis oraz Wolski, w ich miejsce Bruno Jordao oraz Leandro.

64'

Kolejny faul Korony i kolejna kartka. Tym razem Hubert Zwoźny. Mocno zaostrzył nam się ten mecz.

61'

Teraz faulował Donis, Raczkowski ukarał go żółtą kartką.

58'

Kolejna kontra "Zielonych", wycięty równo z trawą Rafał Wolski. Żółta kartka dla Pau Resty.

53'

Ale pech Radomiaka! Szybka kontra, Wolski do Peglowa, ten strzela w słupek, a dobitkę Rochy blokuje z bliska jeden z defensorów Korony.

47'

Trzeci gol dla Radomiaka!!! Dośrodkowanie z boku boiska, świetnie w polu karnym odnalazł się Rocha, który strzałem głową pokonał Dziekońskiego!

46'

W zespole Korony dwie zmiany. Schodzą Yevgeny Shikavka oraz Pedro Nuno, w ich miejsce Mariusz Fornalczyk oraz Wiktor Długosz

46'

Gramy!

Godz. 19:03

Piłkarze obydwu drużyn wrócili na murawę. Za chwilę początek drugiej części tego pojedynku.

Godz. 18:50

To była bardzo dobra połowa w wykonaniu Radomiaka! Ekipa Bruno Baltazara nie pozwoliła Koronie na rozwinięcie skrzydeł. Grała ofensywnie, utrzymywała się przy piłce, dobrze broniła. Świetny początek "Zielonych" rozbudził apetyty i aż szkoda, że w pierwszych 45 minutach padły tylko dwie bramki, bo mogło - i powinno - być ich zdecydowanie więcej. Trzymamy kciuki za Radomiaka i mamy nadzieję, że w drugiej połowie kibice będą jeszcze mieli powody do radości!

45+2'

Koniec pierwszej części spotkania.

45+2'

Kolejne dwie wyśmienite okazje dla Radomiaka! Wolski znów wbiegł w pole karne, ale zamiast strzelać, zagrał wzdłuż linii bramkowej, a futbolówka nie trafiła do żadnego graczy "Zielonych". Obrońcy Korony wybili piłkę, tę przejął Ouattara i huknął z dystansu, ale minimalnie niecelnie. Szkoda!

45'

Sędzia do pierwszej połowy doliczył co najmniej dwie minuty.

44'

Rocha zauważył wysuniętego z bramki Dziekońskiego, uderzył z własnej połowy, ale mocno niecelnie.

40'

Dośrodkowanie z boku boiska w wykonaniu Grzesika, piłka spadła pod nogi Peglowa i choć ten był w dobrej sytuacji to zmarnował ją koncertowo. Długi wrzut z auta Grzesika wyłapał Dziekoński.

37'

Znów niewiele zabrakło, żeby z bliskiej odległości strzał na bramkę oddał jeden z naszych graczy. Rzut rożny, dobre dośrodkowanie i uderzenie Henrique z bliska odbija Dziekoński!

36'

Błąd pod polem karnym Radomiaka, piłkę przejął Grzesik, zagrał do Rochy, ale ten źle ją przyjął i ostatecznie z tej akcji nic nie wynikło. Szkoda, bo naasz napastnik mógł wyjść sam na sam z golkiperem Korony.

33'

Sytuacja dla Korony. Dośrodkowanie z lewej strony, głową Adrian Dalmau, ale nad poprzeczką.

32'

Na boisku leżał Yoav Hofmeister, potrzebna była pomoc medyczna.

31'

Pierwsze upomnienia dla Radomiaka. Tym razem Paulo Henrique.

28'

Faul Remacle'a na Grzesiku, żółty kartonik dla gracza Korony.

26'

Długie zagranie od jednego z defensorów Radomiaka, zgranie głową Rochy, w narożniku pola karnego znalazł się Rafał Wolski, ale nie wykorzystał tej sytuacji. Nie wiadomo, czy nasz zawodnik próbował strzelać czy zagrywać wzdłuż szesnastki, w każdym razie piłka wróciła do ekipy z Kielc.

24'

Rzut wolny dla Radomiaka. Na bezpośredni strzał zdecydował się Rocha, ale "nie pocelował".

21'

Kolejna niebezpieczna sytuacja w polu karnym Korony. Sprzed pola karnego uderzył Christos Donis, ale mocno niecelnie.

18'

Wrzut z autu Jana Grzesika, strzał jednego z naszych graczy zatrzymał się na ręce defensora gości. Sędzia nie wskazuje jednak na jedenasty metr, nie ma też powtórki VAR.

16'

Aj, jak blisko trzeciego gola! Zamieszanie w polu karnym, uderzenia graczy Radomiaka blokowali defensorzy Korony, w końcu na strzał sprzed szesnastki zdecydował się Zie Ouattara, a futbolówka o centymetry minęła słupek bramki Dziekońskiego.

15'

Korner dla Korony, sprzed pola karnego Martin Remacle, ale wysoko nad bramką.

13'

Świetne rozpoczęcie tego meczu przez "Zielonych". Korona kompletnie rozbita, kibice domagają się trzeciego gola.

12'

Drugi gol dla Radomiaka! Prawą stroną boiska przedarł się Michał Kaput, zagrał do Joao Peglowa, ten nie trafił czysto w piłkę, ale utrzymał futbolówkę przy nodze, zrobił "kółeczko" i lekkim lobem zaskoczył Dziekońskiego!

10'

Rzut wolny dla Korony, na raty, ale broni Maciej Kikolski.

8'

Żółtą kartką ukarany bramkarz gości, Xavier Dziekoński.

8'

Na szczęście Rocha podniósł się już z boiska i będzie gotowy do gry!

7'

Niestety, nasz napastnik poważnie ucierpiał w tym starciu. Po zderzeniu z bramkarzem na murawę nieprzytomny padł Leonardo Rocha, od razu na boisku pojawiła się pomoc medyczna, sytuacja wygląda poważnie!

7'

Przewaga w polu karnym Korony przełożyła się na gola! Długie zagranie, piłkę głową musnął Leonardo Rocha i skierował ją do siatki!

1'

Rozpoczynamy piątkowy pojedynek! Radomiak na zielono, Korona na żółto.

Godz. 17:56

Piłkarze obydwu drużyn już wychodzą na boisko!

Godz. 17:50

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Paweł Raczkowski z Warszawy. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Listkiewicz oraz Arkadiusz Wójcik, sędzią technicznym będzie Mateusz Jenda, na wozie VAR zasiądzie Jarosław Przybył.

Godz. 17:45

Po ósmej serii gier wyżej w ligowej tabeli znajduje się Korona. Ekipa Jacka Zielińskiego ma dziewięć punktów i plasuje się na 11. miejscu w tabeli. "Zieloni" mają sześć oczek i zajmują 16. miejsce, czyli pierwsze spadkowe.

Godz. 17:40

Znamy już składy obydwu ekip. Większych niespodzianek nie ma.

Godz. 17:30

Dzień dobry Państwu! Łukasz Kościelniak, witam bardzo serdecznie ze stadionu przy ul. Struga, gdzie za pół godziny rozpocznie się "Święta Wojna", mecz na który czekają kibice obydwu ekip! Mowa o starciu Radomiaka Radom z Koroną Kielce.