KONIEC MECZU. Radomiak przegrał w Lubinie 0:1

90+6'

Jach za Mroza

90+5'

Ależ szansa dla Radomiaka! Po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi Grzesika, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Radwański. To mógł być remis!

90+3'

GOL DLA ZAGŁĘBIA. Gospodarzom udało się w końcu dopiąć swego. Pieńko zdobywa gola, prawdopodobnie na wagę trzech punktów, dla gospodarzy!

90+2'

Pieńko po ziemi i broni Kikolski

90'

Co najmniej pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry

87'

Henrique uderza niecelnie

85'

Jordao za Cichockiego

84'

Kontuzja Cichockiego. Będzie musiał opuścić murawę na noszach

80'

Kusztal za Wdowiaka

79'

Orlikowski bliski zdobycia gola! Piłka po jego strzale minęła jednak minimalnie słupek

76'

Po drugiej stronie boiska też głową próbował Rocha. Efekt podobny jak w przypadku Mroza

75'

Mróz głową, ale zbyt lekko i piłka w rękach Kikolskiego

73'

Leandro i Cielemęcki za Wolskiego i Ouattarę

71'

Wdowiak z dystansu niecelnie

69'

Mikołajewski za Sejka

68'

Dobra akcja "Zielonych". Grzesik dogrywa górą do Peglowa, ale strzał głową niecelny

66'

W końcu jakaś odpowiedź Radomiaka. Z najbliższej odległości Grzesik strzelał... kolanem. Broni jednak Hładun

64'

Naciska Zagłębie. Pieńko z powietrza w polu karnym - strzał zablokowany

61'

Alves i Luizao za Kaputa i Donisa

60'

Ależ groźnie! Zagłębie ma inicjatywę i mogło zdobyć gola - Mróz jednak trafia w boczną siatkę

59'

Błąd obrony gości, ale niewykorzystany przez Zagłębie

59'

Sejk strzela głową i dobra interwencja defensywy Radomiaka

57'

Rocha strzela zza linii pola karnego po ziemi. To uderzenie było jednak zdecydowanie zbyt lekkie i piłka w rękach Hładuna

52'

Groźna kontra Zagłębia, ale zmarnowana przez Mroza

51'

Sporo walki w środku pola w pierwszych minutach drugiej części spotkania

46'

GRAMY! Zagłębie zaczęło drugą połowę

*

W przerwie bez zmian

45'

Koniec pierwszej połowy

40'

Donis upomniany

39'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia i Rocha bliski pokonania Hładuna! Ostatecznie piłka w rękach bramkarza Zagłębia

34'

W dobrej sytuacji znalazł się Sejk, ale strzelił zbyt lekko

30'

Nalepa próbował sprzed pola karnego, ale został zablokowany

26'

Strzał Mroza z dystansu zablokowany w ostatniej chwili

24'

Grzesik zgrywa z lewej strony do środka pola karnego do Rochy. Napastnik Radomiaka uderza po przyjęciu, ale zwlekał zbyt długo i strzał został zablokowany

22'

Wdowiak niecelnie z dystansu

21'

Sejk w dobrej sytuacj nie trafił czysto w piłkę

17'

Miękka wrzutka z prawej strony pola karnego od Grzesika do Rochy - Portugalczyk główkuje i piłka ociera się o słupek!

16'

Wolski z dystansu po rykoszecie i łapie Hładun

13'

Rocha padł w "szesnastce" rywali, ale sędzia nawet nie myślał o odgwizdaniu rzutu karnego

12'

Wolski wpadł w pole karne, potem piłka trafiła pod nogi Rochy, ale jego strzał został zablokowany

7'

Z dystansu próbował Wolski, ale jego strzał został zablokowany. Piłka trafiła do Peglowa, który uderzył z powietrza, ale świetnie broni Hładun

3'

Ależ błąd defensywy "Zielonych" w wyprowadzeniu piłki, który mógł być tragiczny w skutkach! Radomian ratuje jednak słupek po strzale Mroza

1'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia po wrzucie z autu Grzesika. Ręką zagrywa jednak Kaput

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.12.00

Radomiak dziś w takim samym składzie jak w poprzedniej serii gier w starciu z Koroną.

g.11.55

W ostatnich dniach w zespole w Lubina zaszła zmiana ławce trenerskiej. Waldemara Fornalika zastąpił Marcin Włodarski

g.11.45

W poprzedniej kolejce "Zieloni" rozbili w "Świętej wojnie" Koronę Kielce 4:0, a w środku tygodnia wygrali po dogrywce z Górnikiem Zabrze awansując do drugiej rundy Pucharu Polski.