Pan Mateusz, podobnie jak Radio Rekord, świętował dziś urodziny - przynajmniej tak pisał w swoim zgłoszeniu. Były to prawie 30 urodziny, bo nasz słuchacz kończył dokładnie 28 lat. Niestety, pan Mateusz nie pojawił się w wyznaczonym miejscu, przez co rekordowa ekipa nie mogła wręczyć mu urodzinowego prezentu. Składamy jednak najlepsze życzenia!
Kolejna szansa na wygraną już jutro! Swoje zgłoszenia wysyłajcie TUTAJ.
https://www.cozadzien.pl/zdjecia/urodzinowy-konkurs-radia-rekord-zdjecia/104350
Na czym to polega?
Słuchacze codziennie (od poniedziałku do piątku) mogą zgłaszać się do Urodzinowego Konkursu Radia Rekord i wygrywać atrakcyjne nagrody. W zgłoszeniu należy wyjaśnić, dlaczego to właśnie oni powinni zostać nagrodzeni oraz dlaczego rekordowa ekipa powinna odwiedzić właśnie ich. Jury wybierze najbardziej kreatywną odpowiedź i wytypuje osobę, do której ekipa Radia Rekord dostarczy nagrodę danego dnia.
Co dalej?
Po wybraniu najciekawszego zgłoszenia, ekipa Radia Rekord przyjedzie do wskazanego miejsca, np. do domu lub pracy, gdzie słuchacz zadeklarował swoją obecność. Wspólnie ze zwycięzcą otworzą słoneczną kopertę, aby odkryć, co znajduje się w środku. Od poniedziałku do piątku na antenie pojawi się sygnał, który oznacza, że to właśnie teraz należy wypatrywać ekipy Radia Rekord w miejscu, które podaliście w zgłoszeniu.
Ważne! Jeśli nie uda Wam się wygrać, nadal macie szansę. Wystarczy, że ponownie wypełnicie formularz na kolejny dzień.
Czekają na Was atrakcyjne nagrody
Konkurs potrwa do 25 października. W ciągu jego trwania jest przewidzianych 45 finałów. A w nich do wygrania:
- Nagroda główna - Suzuki Swift od Suzuki Bińkowski na rok z pakietem serwisowym i ubezpieczeniem;
- Nagroda miesiąca - dwa rowery od Sky Bike;
- Nagroda tygodnia - rodzinne wyjazdy do Energylandii w Zatorze albo rodzinne wyjazdy na Baseny Tropikalne w Binkowski Resort w Kielcach;
- Nagrody niespodzianki - vouchery do Shintai Day Spa o wartości 300 zł albo vouchery do Prezentu Marzeń o wartości 200 zł;
- Dodatkowo każdy zwycięzca konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na Andrzejkową Galę Gwiazd na Jubileusz 30 lat Radia Rekord. W hali Radomskiego Centrum Sportu wystąpią zespoły: Playboys, Boys, Classic, Piękni i Młodzi, MIG, Klaudia Zielińska i Top Girls.
Regulamin konkursu --> REGULAMIN URODZINOWY KONKURS
Posłuchaj naszego najnowszego podcastu: