1:1 (1:1)
Raphael Rossi 28 - Damian Rasak 32.

platinium sponsor

90+4'

Koniec spotkania! Radomiak Radom zremisował z Wisłą Płock 1:1. "Zieloni" mogą odczuwać duży niedosyt, bo biorąc pod uwagę liczbę stworzonych okazji, powinni cieszyć się z trzech punktów. Łukasz Kościelniak, dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam już w najbliższą sobotę, na relację live ze spotkania z Rakowem Częstochowa. Do zobaczenia!

90+3

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Jakuba Rzeźniczaka.

90+2'

Niestety, Leandro zagrał mocno w pole karne, Maurides przeciął lot piłki, ale futbolówka minęła bramkę Kamińskiego.

90+1'

Radomiak próbuje, będzie teraz rzut wolny. Czy przyniesie on naszej drużynie upragnionego, zwycięskiego gola?

90'

Mecz potrwa jeszcze co najmniej 4 minuty.

90'

Kolejna zmiana w Wiśle. Dusan Lagator za Rasaka.

82'

Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Angielski, w jego miejsce Dominik Sokół.

81'

Podwójna zmiana w Wiśle. Patryk Tuszyński za Wolskiego, Jorginho za Sekulskiego.

80'

3934 kibiców pojawiło się dzisiaj na stadionie.

76'

Znów zakotłowało się pod naszą szesnastką. Piłka trafiła do niepilnowanego Wolskiego, na szczęście jeden z naszych defensorów w ostatniej chwili zablokował strzał.

75'

Druga zmiana w Radomiaku. Za Karwota wchodzi Mateusz Radecki.

74'

Mamy bardzo dużo szczęścia! Niepotrzebna strata Cele, Wolski dośrodkował w pole karne, a tam do piłki doszedł Łukasz Sekulski. Piłka o centymetry minęła bramkę Majchrowicza!

73'

Kolejna kara indywidualna. Za faul ukarany Wolski.

73'

Roszady również w Wiśle: Filip Lesniak za Dominika Furmana, Bartosz Zynek zmienia Radosława Cielemęckiego.

73'

Rondon wchodzi na boisko za Machado.

72'

Żółta kartka dla Rasaka.

71'

Do wejścia jest już przygotowany Mario Rondon.

70'

Mocno siadło tempo w drugiej połowie. Obecnie dużo strat i niedokładności po obydwu stronach.

65'

Groźny strzał jednego z graczy gości, ale dobrze interweniował Majchrowicz!

57'

Dobrze w polu karnym zachował się Angielski, który z rywalem na plecach odwrócił się w stronę bramki i oddał strzał. Udaną interwencję zanotował Kamiński!

53'

Po raz kolejny z dystansu sił sprobówał Szwoch! Tym razem zdecydowanie lepsza próba, Majchrowicz musiał odbić piłkę na rzut rożny.

50'

W odpowiedzi Mateusz Szwoch z dystansu, ale niecelnie.

50'

Ale pech Radomiaka! Świetne rozegranie rzutu rożnego, Cele dośrodkował w pole karne, jeden z naszych zawodników uderzył na bramkę Kamińskiego, ale piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i wpadła wprost w ręce golkipera Wisły.

49'

Przerwa w grze, na boisku leży Rasak, jest opatrywany przez lekarzy.

47'

Z dystansu uderzył Rasak, ale obok bramki.

47'

Obydwa zespoły na razie bez zmian.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

g. 19.05

Piłkarze powoli wracają na murawę, za chwilę sędzia rozpocznie drugą część tego pojedynku.

45+3'

Koniec pierwszej połowy. Radomiak może odczuwać ogromny niedosyt, bo mimo bardzo dobrej gry i wielu sytuacji bramkowych tylko remisuje z Wisłą Płock. Goście stworzyli sobie w zasadzie jedną dogodną szansę i zamienili ją na gola. Mamy nadzieję, że w drugiej części gry nasi zawodnicy wykażą się większą skutecznością. Słyszymy się już za kwadrans!

45+2'

Napomnienie również dla Mateusza Cichockiego za przerwanie kontry. Bardzo kosztowna kartka, bo naszego podstawowego defensora zabraknie w sobotnim meczu z Rakowem Częstochowa.

45'

Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem Jakub Rzeźniczak.

45'

Sędzia do regulaminego czasu pierwszej połowy doliczył co najmniej 3 minuty.

45'

Dośrodkowanie w pole karne, strzał Angielskiego głową, ale obok słupka.

44'

Zaczęło padać nad stadionem, to nie ułatwi zawodnikom rywalizacji.

44'

Faulowany Thabo Cele, żółta kartka dla Radosława Cielemęckiego.

41'

Zamieszanie w polu karnym Wisły! W szesnastce padł Angielski, akcja jednak była kontynuowana, Abramowicz zagrał do Leandro, ale kapitan przeniósł piłkę nad poprzeczką.

34'

Nerwowo zrobiło się na boisku i ławce rezerwowych. Żółta kartka dla trenera Dariusza Banasika.

33'

Decyzja została podtrzymana. Radomiak - Wisła 1:1, strzelcem gola dla gości Damian Rasak.

32'

Sędzia nie wznawia gry, czeka na decyzję z wozu VAR. Chodzi o sporną sytuację z faulem Mauridesa.

32'

Niestety... Szybkie wyrównanie ze strony gości. Rafał Wolski dośrodkował w pole karne, jeden z zawodników przeciął lot piłki i wpakował ją do siatki.

28'

WRESZCIE GOOOOOLLLLLL!!! Leandro uruchomił podaniem na obieg Abramowicza, ten lekko dośrodkował w szesnastkę, a skutecznym strzałem głową popisał się Raphael Rossi! RADOMIAK - WISŁA 1:0

26'

Leandro dośrodkował z rzutu rożnego, Kamiński wypuścił piłkę z rąk, ale uderzenie jednego z naszych zawodników na wślizgu zablokował piłkarz gości.

24'

W polu karnym Machado, Portugalczyk był odwrócony tyłem do bramki, ale mimo to zdecydował się na uderzenie. Niestety, było ono niecelne.

20'

W polu karnym padł Leandro, kapitan Radomiaka domagał się rzutu karnego, ale z perspektywy trybun wydaje się, że do przewinienia nie doszło. Podobnego zdania był sędzia Kwiatkowski.

14'

Kolejna ZNAKOMITA okazja dla Radomiaka! Fatalne podanie Dominika Furmana, piłkę w środku pola przejął Leandro i popędził na bramkę Kamińskiego, był jednak atakowany przez jednego z defensorów Wisły i zdecydował się na mocny strzał. Niestety, wprost w Kamińskiego, który przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Radomiak mógł już prowadzić przewagą przynajmniej trzech bramek!

11'

Bardzo ładna akcja Radomiaka, a dokładnie duetu Machado - Abramowicz. Ten drugi dośrodkował piłkę w pole karne i o mały włos jeden z graczy gości nie wpakował jej do własnej bramki! Czujnie w bramce po raz kolejny Kamiński.

8'

Goście mogli szybko odpowiedzieć! Niepilnowany w polu karnym był Jakub Rzeźniczak, z ostrego kąta zagrał wzdłuż pola karnego, ale żaden z graczy Wisły nie zdołał przeciąć lotu piłki.

6'

ALE ZNAKOMITA SZANSA DLA RADOMIAKA!! Filip Majchrowicz dalekim wykopem uruchomił kontrę, Luis Machado przejął futbolówkę i wpadł w pole karne, ale w sytuacji sam na sam trafił wprost w Krzysztofa Kamińskiego!

4'

Dobry początek meczu dla naszego zespołu. Radomianie dwukrotnie przedarli się pod szesnastkę gości, ale zabrakło ostatecznego wykończenia.

1'

Zaczynamy!

g. 17.58

Piłkarze wychodzą już na murawę. Radomiak w zielonych strojach, Wisła na niebiesko!

g. 17.55

W ekipie Wisły zawodnicy dobrze znani w regionie radomskim - Dominik Furman (wychowanek Szydłowianki Szydłowiec, były zawodnik m.in. Legii Warszawa, Toulouse FC czy Genclerbirligi Ankara), a także Rafał Wolski (wychowanek UKS Jastrząb Głowaczów, w przeszłości występował w Legii Warszawa, AC Fiorentinie czy Wiśle Kraków).

g. 17.53

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz i Andrzej Zbytniewski. Sędzią technicznym będzie Wojciech Myć, na warze VAR zasiada Bartosz Frankowski.

g. 17.51

Znamy już składy obydwu drużyn. Szkoleniowcy nie zaskoczyli - w Radomiaku brakuje kontuzjowanego Filipe Nascimento, natomiast w Wiśle za nadmiar żółtych kartek pauzje Damian Michalski (zastępuje go nowy nabytek płockiej ekipy, Adam Chrzanowski).

g. 17.40

Dzień dobry Państwu! Po ponad miesięcznej przerwie wraca PKO Bank Polski Ekstraklasa! W pierwszym tegorocznym meczu Radomiak Radom zmierzy się na własnym boisku z Wisłą Płock. Na relację z tego pojedynku zaprasza Łukasz Kościelniak!