1:2 (0:0)
Grzybek 69 - Grosicki 51 z karnego, Dąbrowski 90

platinium sponsor

90+8'

KONIEC MECZU. W ostatnim pojedynku rundy jesiennej Radomiak przegrał z Pogonią 1:2. Było to ostatnie spotkanie PKO Ekstraklasy w tym roku. Teraz przerwa na mistrzostwa świata. Rozgrywki zostaną wznowione pod koniec stycznia

90+6'

Ostre wejście Rossiego w Kowalczyka i druga żółta kartka dla obrońcy Radomiaka. "Zieloni" kończą to spotkanie w dziewiątkę

90+5'

Dąbrowski tym razem uderza niecelnie

90+3'

Strzał Jakubika zablokowany i tylko rzut rożny dla Radomiaka

90+2'

Leandro Semedo

Łukasik za Machado

Sokół za Alvesa

90+1'

Dąbrowski zdjął koszulkę ciesząc się z gola, za co zobaczył żółtą kartkę

90'

Co najmniej sześć minut doliczone przez arbitra

90'

GOL DLA POGONI! Z dystansu strzela Dąbrowski i Kobylak bez szans

87'

Gorgon za Zahovicia

Drygas za Bichakhchyana

Mata za Borgesa

86'

Jedna z szans na kontrę właśnie się nadarzyła - obrońcy jednak przeczytali Machado

85'

Pogoń napiera, a Radomiak czeka na kontry

81'

Świetna akcja Radomiaka zakończona trafieniem Machado po podaniu od Alvesa. Niestety dla gospodarzy, Machado był na spalonym. Gol więc nieuznany

79'

Machado zmarnował dobrą szansę na kontrę... za mocne podanie do Alvesa i szybszy Stipica

76'

Kowalczyk za Kurzawę

75'

Machado niecelnie z dystansu

73'

Semedo w polu karnym do Machado, ale w porę interweniują defensorzy Pogoni

69'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Nowakowski do Semedo, ten centruje z prawego skrzydła, Maurides przedłuża głową i Grzybek pokonuje Stipicę!

68'

Zamieszanie w polu karnym Radomiaka i dobrze interweniuje Kobylak

65'

Grosicki do Kurzawy, ten strzela po ziemi, ale trafia w Justiniano

64'

Wędrychowski za Łęgowskiego

62'

Machado

62'

Alves

60'

Łęgowski

58'

Trochę się zagotowało pomiędzy zawodnikami obu ekip

54'

Grosicki lewą nogą i piłka nieznacznie mija słupek bramki Kobylaka

51'

GOL DLA POGONI! Grosicki pewnym egzekutorem "jedenastki"

Faulował Cichocki, za co zobaczył żółtą kartkę - to był jego drugi żółty kartonik w tym meczu, a więc Radomiak skończy ten mecz w osłabieniu!

Za dyskusje żółty kartonik zobaczył też Rossi.

Mamy rzut karny dla Pogoni! Dyskusyjny rzut karny...

Zahović przewrócił się w polu karnym i... mamy analizę VAR!

48'

Grosicki z lewego skrzydła centruje w pole karne i... piłka prawie wpadła do siatki! Dużo szczęścia miał Radomiak

46'

GRAMY!

Bez zmian w składach

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

41'

Cichocki

34'

Maurides świetnie uruchomił Machado, ale z jego strzałem po ziemi radzi sobie Stipica

29'

Świetna kontra Radomiaka! Kilkadziesiąt metrów z piłką pognał Machado, wyłożył futbolówkę Mauridesowi, ale ten nie wykorzystuje znakomitej sytuacji - trafia w nogę Zecha!

28'

Bichakhchyan prawą nogą po ziemi i na raty łapie Kobylak

23'

Grosicki z dystansu i pewnie łapie Kobylak

22'

Alves technicznym strzałem próbował zaskoczyć Stipicę. Zbyt lekkie było to jednak uderzenie

18'

Justiniano uprzedził wychodzącego na czystą pozycję i wybija piłkę na aut - mogło być groźnie pod bramką Kobylaka!

16'

Dąbrowski niecelnie z dystansu

12'

Dośrodkowanie w pole karne, główkuje Maurides, ale strzał ponad poprzeczką

11'

Jakubik nogą po ziemi... ale efekt przemilczmy

11'

Machado do Jakubika, ale zbyt mocno - szkoda, bo to była dobra okazja

9'

Z dystansu Bichakhchyan i słupek ratuje Radomiaka!

4'

Odpowiedź Radomiaka - na raty Maurides, ale w końcu oddał strzał - trafił jednak w obrońcę Pogoni

2'

Kolejna dobra akcja gości i znów w opałach był Radomiak

1'

Ogromne szczęście miał Radomiak w pierwszej minucie! Świetna akcja Pogoni i z bliskiej odległości chybił Bichakhchyan!

1'

GRAMY! Zaczęła Pogoń

g.12.29

Dzisiejszy pojedynek z perspektywy trybun ogląda były polski pięściarz, Andrzej Gołota

g.12.29

Przed rozpoczęciem spotkania odśpiewany został Mazurek Dąbrowskiego

g.12.25

Spotkanie poprowadzi Damian Kos z Gdańska

g.12.20

W dzisiejszym meczu w barwach Radomiaka zabraknie zawieszonych za kartki Abramowicza i Nascimento. Kontuzjowani są natomiast Pik, Cele i Luizao

g.12.15

Radomiak podejdzie do dzisiejszego spotkania po czwartkowym blamażu w Pucharze Polski - podopieczni Mariusza Lewandowskiego przegrali z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki w 1/8 finału po rzutach karnych i odpadli z dalszej rywalizacji

g.12.10

To ostatni mecz rundy jesiennej PKO Ekstraklasy - po tej kolejce nastąpi przerwa na mistrzostwa świata