Radomiak Radom - Błękitni Stargard 2:1 (zapis relacji)

RADOMIAK RADOM - BŁĘKITNI STARGARD 2:1
Bramki: Stąporski 1', Agu 20' - Kazimierowicz 75'

90'+6 Koniec meczu. Radomiak wygrywa 2:1. Mamy trzy punkty.
90'+6 Śliwiński faulowany przy wyjściu na czystą pozycję.  dla Michała Magnuskiego.
90'+5 Dośrodkowanie Gutowskiego bardzo niedokładne.
90'+5 Brągiel na skrzydle kradnie czas.
90'+4 dla Czapłygina.
90'+4 Agu wraca do gry. Błękitni atakują.
90'+3 Agu ponownie leży na boisku. Pojawiły się nosze.
90'+2 Adrian Szady zacznie od bramki. Zostały jeszcze cztery minuty.
90'+1 Śliwiński wychodził z kontrą, ale jego strzał został zablokowany.
90' Sędzia doliczył sześć minut.
89' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Mateusz Stąporski, wchodzi Przemysław Śliwiński.
89' Bardzo groźny strzał. A radomianie protestują bo sędzia nie widział faulu na Stąporskim.
89' Błękitni atakują. Będzie rożny.
87' Sulkowski w pole karne, ale bez problemy broni Wróbel.
86' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Matthiue Bemba, wchodzi Marcin Gawron.
84' Magnuski strzelił, ale tylko w boczną siatkę.
83' Stąporski wychodził z kontrą niestety nie widział Stróżki na wolnej pozycji.
82' Dobry powrót Kucharskiego. Nasz obrońca wybija, bo inaczej Kazimierowicz byłby sam na sam z bramkarzem.
81' Brągiel faulowany, ale sędzie oczywiście przewinienie nie widział.
80' Dwóch zawodników ze Stargardu leży na murawie.
79' Zmiana w Radomiaku schodzi Mateusz Spychała, wchodzi Rafał Stróżka.
78' Stąporski na spalonym.
77' Agu faulowany. Nigeryjczyk ponownie zwija się z bólu, ale będzie grał dalej.
75' Gol dla Błękitnych. Składna akcja gości wykończona przez Macieja Kazimierowicza. 2:1 dla Radomiaka.
74' Prosta strata Darka Brągiela.
72'Schodzi Paweł Lisowski, wchodzi Michał Magnuski.
71' Szady broni z najwyższym trudem. A Agu wraca do gry.
70' Agu na noszach opuszcza boisko.
68' Kucharski doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzył nad poprzeczką stargardzkiej bramki.
67' Po chwili przewagi Błękitnych była okazja dla Radomiaka. W polu karnym odnalazł się Mateusz Stąporski. Bez namysłu nasz napastnik zdecydował się na strzał, ale jego uderzenie z najwyższym trudem odbił Przemysław Wróbel.
65' Błękitni dalej atakują. Grudniewski faulował.
64' Mocny strzał Fadeckiego, ale daleko od bramki.
63' Agu faulował. Około 35 metrów do radomskiej bramki.
61' Było groźnie, ale goście na spalonym.
59' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi David Kwiek. Na murawie melduje się Karol Kucharski.
58' Długa piłka do Stąporskiego, ale bliżej do piłki miał Przemysław Wróbel.
57' Adrian Szady miał wiele szczęścia. Błękitni stworzyli sobie groźną sytuację po rajdzie Fadeckiego. Na szczęście ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach naszego golkipera.
55' Dobra akcja Przemka Brzeziańskiego, ale Grudniewski w ostatniej chwili obronił Radomiaka.
54' Ostro faulowany Mateusz Spychała.  Bartosza Flisa.
52' Brągiel zdobył by najłatwiejszego gola w swoim życiu, bowiem nabił go Przemysław Wróbel i piłka z dużą prędkością wracała w stronę bramki Błękitnych, ale ostatecznie piłka minimalnie minęła bramkę gości.
51' Zieloni próbowali kombinacyjnie rozegrać rzut wolny, ale nic z tego nie wyszło.
48' Na boisku zwija się z bólu Mateusz Stąporski. Na szczęście nasz zawodnik będzie mógł dalej grać.
46'  Zaczynamy drugą połowę. Radomiak zaczyna.
46' Zmiany w Błękitnych Maciej Kazimierowicz i Mateusz Czapłygin na boisku. Zeszli Maciej Więcek i Filip Karmański.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi 2:0.
45' Starcie i dwie kartki  dla Macieja Więcka i dla  Mateusza Stąporskiego.
45' Indywidualna akcja Kościelnego. Ale dogranie naszego pomocnika zablokowane.
45' Kwiek miał szansę. Wpadł na pełnej prędkości w pole karne, ale nie utrzymał piłki w boisku.
43' Brągiel faulowany, ale sędzie tego nie dostrzegł. Na szczęście Radomiak wywalczył jeszcze rzut rożny.
42' Goście na spalonym. Szady zacznie od własnego pola karnego.
40' Zamieszanie na boisku. Agu oburzony, bo prawdopodobnie usłyszał niekulturalne słowo od jednego z zawodników Błękitnych.
38' Radomiak może mówić o szczęściu. Piekielnie groźny strzał Błękitnych, ale Szady broni.
37' I pierwsza dla Filipa Karmańskiego.
35' Strzał Bemby, ale bardzo niecelne uderzenie piłkarza z Gwadelupy.
33' dla Kwieka. Show sędziego trwa.
32' I kolejny kontrowersyjny gwizdek sędziego. Kibice nie są zadowoleni z pracy arbitra i dobitnie to pokazują.
30' Sędzia z Krakowa trochę się pogubił. I żeby naprawić swoją decyzję dał kartkę dla Kamila Kościelnego.
29' David Kwiek złapany na spalonym.
27' dla Spychały. To już trzecie upomnienie dla piłkarza Radomiaka.
25' Będzie szansa dla gości. Rzut wolny dla Błękitnych około 30 metrów od bramki Radomiaka.
23' Stąporski ponownie w akcji. Nasz napastnik wpadł w pole karne, ale ostatecznie defensywa gości zabrała mu piłkę.
20' GOLLL! Radomiak 2 Błękitni 0! Tym razem bohaterem akcji został Agu, który wykończył doskonałe podanie Mateusza Stąporskiego!
19' Wrzutka gości, ale od brami zacznie Adrian Szady.
17' Kolejna dla Piotra Gurzędy.
15' Kwiek zatrzymał kontrę Radomiaka. Po chwili radomianie stracili piłkę. Zrobiło się gorąco Bemba ukarany .
12' Dariusz Brągiel urwał się defensywie rywala i dograł w pole karne, ale strzał Kwieka nie trafił w światło bramki.
10' Kolejna szansa gości. Tym razem było zamieszanie po rzucie rożnym, ale radomska defensywa sobie poradziła.
9' Stąporski wyszedł na czystą pozycję, ale był wyrzucony na bok pola karnego. Stąporski podał do Kwieka, a ten uderzył prosto w bramkarza.
8' Było groźnie. Dobre dośrodkowanie i strzał Bartosza Flisa. Uderzenie minimalnie minęło radomską bramkę.
8' Niepotrzebny faul Sulkowskiego i goście będą mieli okazję na dośrodkowanie w pole karne.
7' Nieudany atak Radomiaka i Błękitni zaczynają od własnej bramki.
5' Brągiel faulował. Nasz pomocnik dosyć mocno zaskoczony takim postanowieniem sędziego.
3' Błękitni w ataku. Próbują się szybko zrewanżować.
1' GOLLL DLA RADOMIAKA!! Mateusz Stąporski! Podanie Bemby z środka pola. Stąporski okiwał bramkarza i trafił do pustej bramki. Gol padł w 24 sekundzie spotkania.
1'Błękitni zaczynają od środka.

17.56 Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę prezentacja, a potem początek spotkania.
17.52 Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Paweł Kukla z Krakowa.
17.45 Trwa rozgrzewka. A kibice powoli zapełniają trybuny.
17.35 Po czterech kolejkach wyżej w tabeli jest zespół ze Stargardu. Błękitni uzbierali do tej pory 7 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Radomiak z dorobkiem 5 "oczek" plasują się na ósmej pozycji.
17.30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację z meczu 5. kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Błękitnymi Stargard.

Radomiak Radom: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski, Kamil Kościelny, Chinonso Agu, David Kwiek, Matthiue Bemba, Dariusz Brągiel, Mateusz Stąporski

Błękitni Stargard: Przemysław Wróbel - Grzegorz Szymusik, Patryk Baranowski, Maciej Liśkiewicz, Rafał Gutowski, Maciej Więcek, Paweł Lisowski, Filip Karmański, Wojciech Fadecki, Bartosz Lis, Przemysłąw Brzeziański

Radomiak: Piotr Banasiak, Marcin Gawron, Karol Kucharski, Maciej Filipowicz, Rafał Stróżka, Przemysław Śliwiński, Michał Janik

Błękitni: Karol Bełtowski, Mateusz Czapłygin, Sebastian Inczewski, Maciej Kazimierowicz, Michał Magnuski, Kacper Pluta, Oleksander Sestrnskyi