Radomiak Radom wygrał mecz towarzyski z Cracovią Kraków

Radomiak od początku ruszył do ataku. Kilka minut po pierwszym gwizdku celnie uderzył Vagner Dias. Później po strzale głową Leonardo Rochy piłka trafiła w rękę gracza Cracovii i arbiter podyktował rzut karny dla radomian. W 27 minucie Rocha wykorzystał "jedenastkę". Do przerwy RKS prowadził 1:0.

Po zmianie stron świetną interwencją popisał się wypożyczony z Legii Warszawa do Radomiaka, Maciej Kikolski, który obronił strzał z rzutu wolnego. Przez dalszą część spotkania obie ekipy nie zdołały strzelić bramki i sparing zakończył się skromnym zwycięstwem "Zielonych".

Radomiak Radom - Cracovia Kraków 1:0 (1:0)
Bramki: Rocha 27' (k).

Radomiak: 12. Maciej Kikolski - 13. Jan Grzesik (76' Jakub Snopczyński), 16. Mateusz Cichocki (88' Mikołaj Molendowski), 29. Raphael Rossi (76' Damian Jakubik), 92. Zié Ouattara (76' Dariusz Pawłowski) - 9. Leândro (76' Krystian Okoniewski), 8. Luizão (76' zawodnik testowany), 6. Bruno Jordão (76' Roberto Alves), 27. Rafał Wolski (76' João Peglow), 80. Vágner Dias (76' Guilherme Zimovski) - 17. Leonardo Rocha (76' Jean Franco Sarmiento).
Cracovia: (I połowa) 26. Jakub Burek - 17. Mateusz Bochnak, 24. Jakub Jugas, 15. Kamil Glik, 19. Davíð Kristján Ólafsson, 4. Paweł Jaroszyński - 63. Filip Rózga, 88. Patryk Sokołowski, 6. Jani Atanasov, 10. Michał Rakoczy - 9. Benjamin Källman. (II połowa) 26. Jakub Burek - 92. Maksymilian Czerwiński, 33. Jakub Pestka, 88. Patryk Sokołowski (66', 19. Davíð Kristján Ólafsson), 3. Andreas Skovgaard, 17. Mateusz Bochnak (66', 63. Filip Rózga) - 95. Wiktor Mamroł, 20. Karol Knap, 23. Fabian Bzdyl, 11. Mikkel Maigaard - 7. Patryk Makuch.