Po roku fabryka została przeniesiona do większego pomieszczenia przy ul. Lubelskiej 2 (obecnie ul. Żeromskiego). Produkowała obuwie damskie i męskie, a także dziecięce. Szyte ręcznie buty i buciki cieszyły się wielkim zainteresowaniem nie tylko radomskich elegantek i elegantów. We wrześniu 1926 roku, mając zaledwie 36 lat, umiera Piotr Pułka. Firmę przejęła jego żona Helena i dzieci: Aleksander i Janina, stąd zmieniona nazwa – na Fabryka Obuwia Piotr Pułka i Spadkobiercy.
W latach 30. zakład przeniesiono na ul. Traugutta 38. Miejsca było na tyle dużo, że wkrótce zdecydowano się na rozpoczęcie produkcji mechanicznej obuwia. Firma spadkobierców Piotra Pułki miała swoje filie w Lublinie, Skarżysku-Kamiennej i Ostrowcu Świętokrzyskim,a także we Lwowie. Czynna była także w czasie okupacji niemieckiej.
https://www.cozadzien.pl/radom/spacerkiem-po-miescie-radomskie-towarzystwo-lekarskie/93842
Po zakończeniu II wojny światowej Fabryka Obuwia Piotr Pułka i Spadkobiercy znalazła się pod zarządem Zjednoczenia Przemysłu Skórzanego Okręgu Kieleckiego w Radomiu. Produkowała obuwie o specjalnym przeznaczeniu. Szybko została przejęta przez państwo i 1 października 1947 roku weszła w skład Radomskich Zakładów Obuwia jako Fabryka Obuwia nr 2. Od lutego 1947 do końca następnego roku działała przy niej robotnicza spółdzielnia zajmująca się sprzedażą wyrobów skórzanych i tekstylnych, a także artykułów spożywczych. Członkami spółdzielni byli wszyscy pracownicy fabryki.
W skład Radomskich Zakładów Obuwia, które mieściły się przy ul. Dolnej 10 (obecnie ul. Mazowieckiego), poza Fabryka Obuwia nr 2 weszły: Polska Spółka Obuwia „Bata” SA – Fabryka w Radomiu jako Fabryka Obuwia nr 1 oraz Fabryka Obuwia i Rymarnia M. S. Łuczyńskiego jako Fabryka Obuwia nr 3. Ponadto RZO tworzyły: Fabryka Obuwia w Warszawie, Fabryka Obuwia w Lublinie oraz Łódzkie Zakłady Obuwia w Łodzi. Radomskie Zakłady Obuwia przede wszystkim produkowały buty, ale zajmowały się też wytwarzaniem artykułów pomocniczych do produkcji obuwia oraz przetwarzanie odpadów skóry i gumy na materiały do produkcji obuwia.
https://www.cozadzien.pl/radom/spacerkiem-po-miescie-stary-ogrod/93651
1 kwietnia 1959 roku nastąpiła reorganizacja przemysłu obuwniczego. Zarządzeniem ministra przemysłu lekkiego Radomskie Zakłady Obuwia zostały wcielone do Radomskich Zakładów Przemysłu Skórzanego „Radoskór”.