2:1 (1:1)
Bramki: Drzazga (37.), Boguski (88.) - Makowski (11.)

Relacja live

90'

A mecz kończy minimalnie niecelny strzał głową Kucharskiego. Koniec! Dziękujemy że byliście z nami!

89'

Ależ szansa, zamieszanie w polu karnym i ostatecznie tylko korner dla Radomiaka.

88

Rafał Boguski przymierzył zza pola karnego i przepięknym lobem pokonał Artura Halucha. Bramkarz bez szans!

87'

Luz odbiera i zwleka z podaniem, o co pretensje ma będący w dobrej pozycji Dominik Sokół. Po chwili faul Radomiaka po starciu Jakubika z rywalem.

86'

Bruno Luz uruchomił szybki atak, Zieloni byli w przewadze, ale Portugalczyk strzelił z ostrego kąta. Ponad bramką.

85'

Sokoł odbiera piłkę w bocznej strefie, zagrywa do Winsztala, ten indywidualnie, wpada w pole karne i strzela... tuż obok słupka.

84'

Dośrodkowanie w pole karne, jednak Mak nie sięgnął tej piłki.

83'

Wisła w ofensywie, Radomiak wybija na aut.

82'

Grudniewski brzydko fauluje w środkowej strefie boiska.

81'

Winsztal wraca w miejsce Filipowicza.

80'

Kontra Wisły zatrzymana przez bramkarza Radomiaka.

79'

Kaput dość przypadkowo ale jednak podaje do Jakubika, ten wpada w pole karne, ale zostaje zablokowany.

78'

Wojtkowski faulowany przez Kaputa.

77'

Kartka tym razem dla krakowian za faul na testowanym młodzieżowcu.

77'

Lewandowski nei zdołał zatrzymać rywala na skrzydle, ale Kucharski wybija piłkę.

76'

Martin Klabnik napomniany żóltą kartką.

75'

Maciej Filipowicz skrzydłem, zagrał do Sokoła w pole karne, ten podaje do Luza, który uderza minimalnie niecelnie z bliskiej odległości.

74'

Wisła ofensywnie po przerwie. Kucharski wybija jednak pilkę.

73'

Gramy po krótkiej przerwie. Niecelne uderzenie Radomiaka z dystansu.

70'

Młodzieżowiec testowany przez Radomoaka wchodzi w miejsce Winsztala.

69'

Faul Wisły i przerwa na wodę.

68'

Można śmiało powiedzieć, że pierwsza połowa była ciekawsza. Póki co mniej się dzieje, ale przewagę ma Radomiak.

67'

Dokładny przerzut Mikity do Luza, ten w pole karne - wybija obrońca. Jakubik przerywa kontrę faulem.

67'

Winsztal faulował rywala.

66'

Winsztal wygrał głowkę z Szotą, przepchnął go i uderzył z dystansu daleko obok bramki.

65'

Faul Janickiego w powietrznej walce o piłkę.

64'

Korner dla Wisły po akcji lewą stroną boiska, którą zapoczątkowała strata w środku pola.

63'

Sokól był faulowany na skraju pola karnego, ale nie bylo faulu zdaniem sędziego.

62'

Jakubik dobrze przecina podanie w pole karne.

61'

Po chwili przerwy Zieloni mocnym akcentem wznawiają grę. Kaput huknął z dystansu tuż obok spojenia.

59'

Strzał Wisły, skuteczna interwencja Halucha, ale piłkarz krakowskiego zespołu potrzebuje pomocy medycznej.

58'

Zmiana w Radomiaku. Sokół za Nowaka.

57'

Maciej Filipowicz precyzyjnie na głowę Karola Kucharskiego, ten strzela z bliska tuż obok słupka...

56'

Zieloni utrzymali się przy piłce, a Kaput był faulowany w środku pola.

55'

Rzut rożny dla Radomiaka, jednak nie było zagrożenia pod bramką.

54'

Kaput uruchomił Jakubika, ten w pole karne i wybija obrońca Wisły.

54'

Patryk Winsztal śladem Mikity spróbował uderzenia z dystansu - lekko, w koszyczek bramkarza.

53'

Brzydki faul Szota na Kapucie, żółta kartka.

53'

Trzeci faul Kaputa, ale po chwili w końcu udany odbiór.

52'

W odpowiedzi Patryk Mikita mając sporo miejsca strzela z dystansu po ziemi wprost w bramkarza.

51'

Strata Michała Kaputa, Mak odbiera na połowie Radomiaka, podanie do Stasika, ten w świetnej sytuacji z 16 metrów uderza niecelnie/

50'

Mocno ofensywnie grają Wiślacy, spalony.

50'

Lewandowski wybija głową po dośrodkoiwaniu Michała Maka.

49'

Znów Michał Kaput przewinił w środku pola.

48'

Faul Kaputa w środku poila przy próbie odbioru piłki.

47'

Lewandowski pogubił się przy próbie odbioru, piłka trafia w pole karne Radomiaka, ale udaje się wybić piłkę.

46'

Gramy!

Wisła II połowa: Chorążka - Niepsuj, Janicki, Hoyo, Pietrzak, Wojtkowski, Szot, Boguski, Mak, Stasik, Bałaniuk

Radomiak II połowa: Kochalski - Lewandowski, Kucharski, Klabnik, Jakubik - Kaput, Filipowicz - Luz, Winsztal, Mikita - Nowak.

46'

Poczekaliśmy chwilę na piłkę, Banasiak wrzuca, obrońca wybija. Przerwa!

45'

Nieźle zagrali to Michalski z Banasiakiem, akcję konczy dośrodkowanie Makowskiego i strzał głową Leandro. Broni Buchalik, korner.

44'

John Doe wygrywa głowę i podaje do bramkarza.

43'

Nieudane zagranie Karwota, ale Wiśle nie udało się oddać strzalu na bramkę.

42'

Spokojna gra w ostatnich minutach pierwszej połowy.

41'

Radomiak wygrywa walkę na małej przestrzeni dzięki dobrej grze Banasiaka. Ostatecznie jednak traci piłkę.

40'

Coraz bliżej końcówki pierwszej połowy. W przerwie Radomiak zmieni cały skład.

39'

Grudniewski tym razem górą w starciu z Brożkiem. Faul rywala.

38'

Grudniewski wybija piłkę asekurująca Johna Doe bliżej boku boiska.

37'

Kumah dogrywa z boku do Drzazgi, a ten efektownym strzałem doprowadza do wyrównania.

36'

Radomiak zaspał z asekuracją, Kumah gra do Bashy, ten uderzył zza pola karnego i był to mocno niecelny strzał.

36'

Michalski indywidualnie, zszedł do środka, uderzył - zablokowany. Piłka trafia niespodziewanie do Nowaka, ten strzela w bramkarza, a na koniec Makowski strzela mocno, ale obok bramki/

35'

Faul Wiślaków z boku boiska, Banasiak w pole karne i wybijają obrońcy, ale to nie koniec...

35'

Leandro indywidualnie, uderza z dystansu prawą nogą - zablokowany.

34'

Po kontrze Wisła ma rzut rożny. Grabowski dogrywa w pole karne, obrońcy wybijają, Basha uderza z powietrza zza szesnastki, ale broni Kochalski.

33'

Radomiak wychodzi szóstką na czwórkę, Makowski chwile zwleka z podanie, w końcu dogrywa do Banasiaka, ale ten niedokładnie dośrodkowuje z lewej strony boiska.

32'

Vukan Savicevic z dystansu... niecelnie.

31'

Doświadczenie Wasilewskiego, który w trudnej sytuacji utrzymał się przy piłce na własnej połowie. Ma pretensje do Brożka, który nie wyszedł na pozycje.

30'

Wracamy do gry, nikt poważnie nie ucierpiał. Tymczasem radomianie faulowali Savicevica.

29'

Jeden z piłkarzy Wisły leży na murawie, ale Leandro w tym czasie wpadł w pole karne i spróbował szans z obrońcą. Strzał nieudany.

28'

Radomiak naciska, Wisła wybija. Zieloni konstruują atak pozycyjny.

27'

Dośrodkowanie z narożnika, Burliga niecelnie głową.

26'

Prosta strata Radomiaka na własnej połowie, Wisła w polu karnym, Kumah strzela... zablokowany, korner.

25'

Wracamy po ponad dwóch minutach przerwy. Warto dodać, że Radomiak dziś gra w nowych strojach, biały komplet.

23'

Przerwa na wodę po spalonym krakowian.

22'

Zieloni rozgrywają piłkę ta trafia do Makowskiego, który spróbował sprytnego przerzutu w polu karnym, ale wybija obrońca.

21'

Dobra akcja Radomiaka zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu Marcina Kluski.

20'

Spokojna gra, Wisła próbuje ofensywnie, ale wciąż nie oddała strzału na bramkę.

19'

Makowski ponownie! Odbiór, przepchnął Bashe, huknął z dystansu i broni Buchalik.

18'

Michalski próbował minąć rywala na skrzydle, ale ten był lepszy.

17'

Kolejny faul Klemenza w tym spotkaniu, tym razem z boku boiska.

16'

Testowany piłkarz z zagraniczny (może dla ułatwienia nazwiemy go John Doe, bedzie krócej) wybija piłkę, po chwili Wisła fauluje w środku pola.

15'

Rafał Makowski odbiera piłkę, kontra i faul na Klemenzu, który próbował ją przerwać.

14'

Michalski próbował rozciągnąć, ale zagrał bardzo niecelnie.

13'

Bez zagrożenia pod bramką krakowian. Piłka wciąż jednak w posiadaniu Radomiaka i Makowski znów był w polu karnym - tym razem lepszy obrońca.

12'

Szybka kontra, Nowak do Makowskiego ten do Leandro, odegranie do Makowskiego i Klemenz wybija na korner przy próbie dośrodkowania.

11'

GOOOOOOOOL! Rafał Makowski miał dużo czasu, przyjął piłke na 20 metrze i przymierzył w okienko!

10'

Karwot wybija, ale Wisła naciska. Radomiak desperacko się broni i udaje się wyjść spod wlasnej bramki.

9'

Testowany zawodnik z zagranicy fauluje rywala w bocznej strefie boiska.

8'

Dośrodkowanie Wisły po akcji lewą stroną boiska ląduje w rękawicach Mateusza Kochalskiego.

7'

Groźna kontra, Brożek przepchnął Grudniewskiego, ale koledzy pomagają mu zażegnać niebezpieczeństwo.

6'

Nieudanie z narożnika Banasiak, potem zła poprawka zagranicznego testowanego zawodnika.

5'

Dobry odbiór testowanego piłkarza z zagranicy. Dalekie podanie do Makowskiego, ten wchodzi w pole karne, ale Wasilewski go zatrzymuje. Korner.

4'

Wisła rozgrywa piłkę na wlasnej połowie.

3'

Po faulu z obu stron. Lewą stroną rusza Banasiak, ale atak Radomiaka zostaje zatrzymany

2'

W pierwszych minutach sporo dalekich podań z obu stron. Na boisku leży lewy obrońca Wisły, po starciu z Leandro.