W skład pięcioosobowego zarządu weszli: Cezary Brymora (przewodniczący), Łukasz Molenda (sekretarz), Joanna Czechyra (skarbnik) oraz członkowie zarządu Marek Puk i Zbigniew Adamczyk. Tym samym zakończył się etap przejściowy tworzenia struktur partyjnych w regionie. Kadencja władz koła trwa trzy lata.
- Najważniejszym zadaniem, jakie przed nami stoi w ciągu kilku najbliższych miesięcy jest przygotowanie się do wyborów parlamentarnych, zbudowanie dobrych list wyborczych oraz wprowadzenie do sejmu i senatu skutecznych parlamentarzystów z naszego ugrupowania - mówi Cezary Brymora, przewodniczący Polski 2050 w Radomiu.
- Niemniej istotną kwestią, prowadzącą do sukcesu, jest rozwój struktur partyjnych i promowanie naszego programu politycznego wśród społeczności lokalnych. Przez lata rządzący obrzydzali Polakom opozycję sugerując, że nie mamy wizji, pomysłów i programu, a oni nie mają z kim przegrać. Ten czas się skończył - PiS ma wreszcie z kim przegrać - dodaje Łukasz Molenda, sekretarz Polski 2050 w Radomiu.
Sylwetki członków zarządu:
Cezary Brymora - magister matematyki, przedsiębiorca, współwłaściciel i prezes zarządu w spółkach BRYMOREX. Przez siedem lat pełnił funkcję członka zarządu Radomskiej Izby Przemysłowo Handlowej, a przez ponad trzy członka zarządu Stowarzyszenia Czarni w Radomiu. Jest współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia STREFA ŁUCZNIK, zrzeszającego około 40 przedsiębiorców z terenu dawnych Zakładów Metalowych w Radomiu. Od 2018 roku pełni funkcję przewodniczącego Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Radomia.
Łukasz Molenda - nauczyciel filozofii i wiedzy o społeczeństwie, wykładowca, dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Zastępca kierownika radomskiego wydziału Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Były dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu. W latach 2016-2022 związany z Rekord Grupą Mediową, gdzie prowadził programy polityczno-publicystyczne. W latach 2008-2012 wykładowca Kolegium Nauczycielskiego TWP,
a w 2020-2022 wykładowca na UTH w Radomiu.
Joanna Czechyra - polonistka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od 15 lat pracuje jako nauczyciel w Kozienicach. Zaangażowana w lokalne inicjatywy jako wieloletnia opiekunka szkolnego wolontariatu i samorządu uczniowskiego. Promotorka zdrowego stylu życia, opiekunka uczniowskich projektów propagujących proekologiczne nawyki. Liderka Ruchu Polska 2050 w powiecie kozienickim.
Marek Puk - ekonomista specjalizujący się w samorządzie terytorialnym, przedsiębiorca, wiceprezes Stowarzyszenia STREFA ŁUCZNIK. W latach 2005-2017 prezes Blues sp. z o.o., zasiadał również w radzie nadzorczej OPGK.
Zbigniew Adamczyk - administratywista, absolwent studiów podyplomowych syndyk, nadzorca sądowy, zarządca przymusowy, przedsiębiorca prowadzący wieloletnią działalność gospodarczą w branży odzieżowej.